Hayat Eve Sığar Uygulaması Google Play Store’da Erken Erişimde - Alperen Özdemir

Sponsor

ads

EN SON

En İyi Postlar

REKLAM ALANI

14 Nisan 2020 Salı

Hayat Eve Sığar Uygulaması Google Play Store’da Erken Erişimde


Koronavirüs salgınına karşı atılan adımlardan birisi de geçtiğimiz hafta Sağlık Bakanı tarafından açıklanmış, Hayat Eve Sığar adlı mobil uygulamanın ilk ayrıntıları kamuoyuna duyurulmuştu. Uygulama, Google Play Store üzerinde erken erişime açıldı.

Koronavirüs salgını sebebiyle aşağı yukarı 1 aydır yapılan uyarılarla sembolleşen Hayat Eve Sığar, artık mobil cihazlarımızda bizimle her yere gelecek bir uygulamanın da adı oldu. Salgına karşı vatandaşların takip edilmesini sağlayarak, toplum sağlığını koruması hedeflenen uygulamanın benzerleri Çin’de de kullanılmış ve iyi sonuçlar getirmişti.

T. C. Sağlık Bakanlığı ekipleri tarafından tasarlanan mobil uygulamanın erken erişim versiyonu, Android kullanıcıları için Google Play Store üzerinden erişime açıldı. Erken erişim versiyonu olduğu için Play Store aramasında görülmeyen uygulama, şimdilik "Bu öge ülkenizde kullanılamıyor" uyarısı ile akıllı telefonlara da indirilemiyor. Ancak ekran görüntüleri üzerinden uygulamada nelerin sunulacağına daha yakından bakabiliyoruz.
Hayat Eve Sığar programının tam versiyonu çok yakında kullanıcılara sunulacak:

Uygulamanın erken erişimle mağazada yerini alması, son çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu gösteriyor. Net bir tarih açıklanmasa da yakın zamanda bütün Android kullanıcılarına sunulacağına net gözle bakıyoruz.

iPhone (iOS) kullanıcıları için de büyük ihtimalle çalışmaların eş zamanlı gittiğini düşünecek olursak, Hayat Eve Sığar programının yakında işletim sistemi fark etmeksizin herkese sunulacağını görmek mümkün.
Uygulamanın erken erişim versiyonunu görmek isteyenler aşağıdaki düğmea dokunabilir:hayat eve sıgar apk

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumunuz başarıyla gönderilmiştir, yayınlandıktan sonra sayfamızda yayınlanacaktır.

Post Top Ad

REKLAM ALANI